17 Temmuz 2009 Cuma

“KAHVALTIDA CAZ” BAŞLIYOR

“KAHVALTIDA CAZ” BAŞLIYOR


Sakıp Sabancı Müzesinde müzik ile müze gezisini pazar kahvaltılarında buluşturan “Kahvaltıda Caz” konserleri, 2009 programına 19 Temmuz günü başlıyor.

Yedi yıldır yaz aylarında Sabancı Müzesinin bahçesini benzersiz bir konser mekânına dönüştüren “Kahvaltıda Caz”, katılımcılarını nitelikli caz konserleri, tanınmış simaların kendi arşivlerinden sundukları caz dinletileri, sürprizler, mükellef kahvaltı sofraları ve ücretsiz müze ziyaretleriyle ağırlıyor.

19 Temmuz - 16 Ağustos arası her pazar saat 11.00-14.30 arası düzenlenecek “Kahvaltıda Caz”da bu yıl da Türkiye’den ve yurtdışından sevilen sanatçılar sahneye çıkacak.

Etkinliğin açılış konserinde, Türkiye’nin en ünlü caz müzisyeni olan ve bugüne değin binlerce kişinin izlediği konserleriyle cazı ülkemizde popüler hale getirmeyi başaran Kerem Görsev çalacak; Kerem Görsev (piyano), Kağan Yıldız (kontrbas), Ferit Odman’dan (davul)ve engin recepğulları(saksafon) oluşan Kerem Görsev quartet , eski ve yeni parçalarından derlenmiş renkli bir program sunacak. 26 temmuz tarihinde ise son dönemde çok sevilen projelerinden istnbul session’la birkez dha ilhan erşahin sahne alacak. Erşahin’e Alp Ersönmez'ın groovy bas'ı, Turgut Alp Bekoğlu'nun güçlü davulları ve Izzet Kızıl'ın kıvrak ritimleri eşlik ediyor

Sakıp Sabancı Müzesi, Emirgân Atlı Köşk’te düzenlenecek “Kahvaltıda Caz” konserlerinin biletleri Biletix’ten ve SSM ana gişeden temin edilebilir.

Etkinliğe katılım ücreti 65,00 TL’dir.

0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası 45,00 tldir.

Ayrıntılı Bilgi İçin: (0212) 293 65 42


Hiç yorum yok:

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin
Yasal Uyarı

TurkJazz.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde TurkJazz.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir!