5 Aralık 2013 Perşembe

Dilek Sert Erdoğan - Moments (2013) Albüm Tanıtımı

Ağırlıklı olarak jazz,funk ve blues tınılarının hakim oldugu,dokuz şarkılık bu albumun tum şarkıları bana ait.Müzik yönetmenliğini ve aranjörlüğünü Genco ARI'nın yaptığı MOMENTS albumunde Genco tüm şarkılarda sihirli piyanosuyla ve cok guzel bir bestesiyle eşlik etti bana.Caner ÜSTÜNDAĞ bas gitar,Bilal KARAMAN gitar,William CARDOSO perküsyon ve Derin BAYHAN davuluyla can verdi şarkılarıma.Şenova ÜLKER flugelhorn,Bulut GÜLEN trombon,Barış YAZICI trompet,Çağdaş ORUÇ saksafonuyla nefes oldular..
Hem tür olarak hem de hissiyatı sebebiyle Türkiye'de yapılmış ilk özgün SOUL albumu olarak tanımlayabileceğimiz MOMENTS albümüne katkıda bulunan herkese çok tesekkur ediyorum..Umarım sizler de dinlerken bizim çalıp söylerken aldığımız zevki alırsınız..
Sevgiyle..

Albüm İçeriği
1. Its Hard To Be A Woman
2. Saturday Night
3. New Day
4. Superwomen
5. Say My Name
6. Veysel
7. So Deep
8. Why Now ?
9. Stop... Take A BreakHiç yorum yok:

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin
Yasal Uyarı

TurkJazz.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde TurkJazz.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir!